bilety lotnicze - first class  
DLACZEGO
FIRST CLASS
JAK REZERWOWAĆ PODRÓŻE SŁUŻBOWE GlobalStar
Adres e-mail: Hasło:
telefon do biura podróży 22 57 87 101
e-mail do first class bilety@firstclass.com.pl

LOT i cena jaką zapłacimy za podróż najnowszym Boeingiem

LOT jako pierwszy w Europie zaoferujemy podróże do Ameryki Północnej i Chin najnowszym Boeingiem. Ile zapłacą za bilet lotniczy Ci, którzy zechcą przelecieć się najlepszym samolotem na świecie.

LOT jako pierwszy w Europie zaoferujemy podróże do Ameryki Północnej i Chin najnowszym Boeingiem. Ile zapłacą za bilet lotniczy Ci, którzy zechcą przelecieć  się najlepszym samolotem na świecie.
Polskie Linie Lotnicze LOT zaoferują klientom klasy biznes naprawdę luksusowe warunki. Do dyspozycji pasażerów będą niezwykle komfortowe fotele, które można rozłożyć do poziomu płaskiego łóżka, osobiste centrum rozrywki z kilkudziesięcioma kanałami telewizyjnymi, posiłek z menu a'la carte, nielimitowane drinki i opiekę najmilszych stewardes. Rezerwacja biletów na loty polskim Dreamlinerem ruszy w najbliższy piątek, 14 września.
Jak poinformował przewoźnik lot najnowszym Boeingiem odbędzie się 14 grudnia.
W pierwszą podróż za Atlantyk Dreamliner LOT-u uda się 16 stycznia 2013 r. do Chicago. Kolejny rejs odbędzie się 1 lutego - wtedy celem będzie Toronto w Kanadzie. Z kolei 3 lutego pasażerowie polecą Dreamlinerem do Nowego Jorku. Pierwszy rejs na trasie azjatyckiej, do stolicy Chin Pekinu, odbędzie się 3 marca.

W zamówionych przez LOT samolotach będą trzy klasy pasażerskie: biznes z 18 fotelami rozkładanymi do pozycji leżącej, premium economy - mieszcząca 21 foteli oraz klasa ekonomiczna - 213 miejsc.

Cena biletu lotniczego w klasie ekonomicznej Dreamlinera (w obie strony) na trasach do Nowego Jorku, Chicago i Toronto będzie rozpoczynać się od 1999 zł, zaś do Pekinu od 2299 zł. Koszt biletu w klasie premium, będzie kształtować od 3999 zł na połączeniach do Stanów Zjednoczonych i Kanady oraz 4499 zł na trasie do Pekinu. Klasa biznes w zależności od kierunku zaczynać się będzie od 10 tys. zł.
 

Źródło: Onet.pl


Bookmark and Share

Archiwum aktualności
   
Więcej informacji

Bilety lotnicze
O nas
Kontakt
Regulamin
Projekty Unijne


Inne serwisy

Incentive
Podróże służbowe
Luksusowe wakacje Wycieczki
Przewodniki po Polsce Navigotour
Kontakt

Biuro Podróży First Class S.A.
Al. Jana Pawła II nr 12
00-124 Warszawa
ID IATA 63-2 0075 6

Telefony:
22 57 87 101 (bilety)
22 57 87 102 (turystyka)
22 57 87 103 (hotele)

E-mail:
bilety@firstclass.com.pl
turystyka@firstclass.com.pl
hotele@firstclass.com.pl
Sprawdź swoją rezerwację
Numer rezerwacji
Nazwisko pasażera
Sprawdź rezerwację
Newsletter
Jeżeli chcesz otrzymywać nasz
newsletter, zapisz się już teraz!
Co słychać w świecie turystyki

2014-07-02
Samolot na frytki
Holenderskie linie lotnicze KLM uruchomiły nowe połączenie, realizowane samolotem zasilanym… olejem po frytkach.... więcej

2014-04-28
Co dziwnego dzieje się w samolotach??
Niestworzone rzeczy, które dzieją się nad ziemią...... więcej

2014-03-05
Już od 22 marca przylatujący do Zjednoczonych Emiratów Arabskich uzyskają wizę na lotnisku.
W dniu dzisiejszym Ministerstwo Spraw Zagranicznych ZEA ogłosiło, że... więcej

2014-02-10
PLL LOT wystawia na aukcję walizki pasażerów
Polskie Linie Lotnicze LOT pierwszy raz w historii... więcej


latanie z Air france   bilety do KLM   DB logo   linie lotnicze Aeroflot   samoloty aeromexico   połączenie w europie - aireuropa   lataj tanio po europie - aireuropa   bilety do chin   linie lotnicze czech   delta airlines   bilety last minute   podróżój z kseran-air   lataj z skyteam   tarmo - tanie bilety   tanie latanie do vietnam   bilety lotnicze w air berlin   american airlines   british air   quantas  
Opublikowane na stronach www.firstclass.com.pl materiały, informacje i ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.
Wszelkie prawa zastrzeżone © 2012 First Class S.A.